O mnie

Cześć, nazywam się Mateusz Kołodziejski i zarabiam na życie pomagając firmom efektywniej komunikować się w Internecie.

Zawodowo

Marketingiem internetoweym zajmuję się od 5 lat. W tym czasie przebyłem długą drogę od Asystenta ds. Online Marketingu, przez specjalistę, juniora i eksperta, aż po Digital Marketing Managera. W przesłości pracowałem dla takich firm jak Kompania Piwowarska (Tyskie, Książęce, Pilsner Urquell) i Polskie Linie Lotnicze LOT. Obecnie jestem związany z Liber Finance Group, norweskim start-upem z branży FinTech, który działa w Europie i Azji, a w Polsce rozwija porównywarkę ofert bankowych CompareKing.

Miałem okazję zajmować się pozycjonowaniem marki, planowaniem kampanii, optymalizacją konwersji i wieloma innymi zagadnieniami online marketingu. Najbardziej pochłonął mnie jednak content marketing i SEO, bo jestem przekonany, że merytoryczne treści mają największy wpływ na sposób postrzegania marki w Internecie. Jeżeli zgadzasz się z tym punktem widzenia i chcesz się tym z kimś podzielić lub przeciwnie, uważasz go za bzdurę – skontaktuj się ze mną i podyskutujmy.

Prywatnie

Jestem mężem Karoliny i młodym (stażem) ojcem Paulinki. Uwielbiam stare horrory i powieści sci-fi. Poza tym jestem niepoprawnym gadżeciarzem i fanem gier konsolowych ze stale rosnącą kupką wstydu. Mamy podobne zainteresowania? W takim razie poznajmy się.